Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Батарейки, элементы питания, металлические части, пластиковые крепления, радиаторы должны быть удалены.

Купуємо материнські плати на вигідних умовах

Материнські плати являють собою складну багатошарову друковану конструкцію. Вона є основою, що називається «хребтом», на якому стоїть вся обчислювальна система комп’ютера. Ми купуємо материнські плати комп’ютерів, деяких типів електронно-обчислювальних машин, телевізорів та інших складних радіоелектронних пристроїв.

Кому продати материнські плати?

Сьогодні, напевно, мало знайдеться людей, у яких немає комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, звичайно, як і будь-який інший пристрій, ці гаджети можуть виходити з ладу і часто, через несправність “материнки”. Часом буває і так, що людина хоче збільшити потужність комп’ютера і купує “материнку” з кращими характеристиками. Або ж зовсім купує новий, сучасний ноутбук. Постає питання — куди дівати непотрібні або поламані плати або плати б/в? Відповідь не для всіх очевидна, адже деякі або зберігають їх, або ж просто викидають. Для наших шановних клієнтів ми дамо абсолютно безкоштовну пораду — продайте ці пристрої, що вийшли з ладу або ж б/в, нашій компанії. Таким чином, непотрібний елемент ще раз наостанок принесе вам користь, адже ви отримаєте за цей вид плат непогані гроші. Ціна може змінюватись в залежності від її характеристик.

Умови покупки

Ми приймаємо «чисті» вироби, тобто на них не повинно бути радіаторів, кулеру, різних металевих деталей, “чистота” плат повинна відповідати опису в прайсі (умови прийому). Але, водночас, все, що припаяно, має перебувати на своїх місцях. Оцінювання елемента відбувається візуальним методом, після чого ви отримуєте ваші грошики.

Якщо ви живете в іншому місті, можете вислати поштовим відправленням на нашу адресу, з умовами відправки ви можете ознайомитися тут.
Приймаємо вироби в будь-яких кількостях, якщо у вас значний обсяг даних компонентів, ми можемо запропонувати послугу самовивозу, крім того, при наявності у вас неліквідного обладнання, що містять “материнки”, наша компанія пропонує послуги з безкоштовного розбору цього обладнання.

Ми працюємо з усіма — з фізичними, юридичними особами. З громадянами співпрацюємо за спрощеною схемою: візуальний огляд — оцінка — оплата. Договірні відносини з юридичними особами будуються на основі контрактів «купівлі-продажу», з видачею повного пакета необхідної документації для зняття обладнання, елементів з балансу.

Тільки наша компанія, що працює безпосередньо з клієнтами, без посередників, може запропонувати кращі умови та кращі ціни на придбані у вас моделі материнських плат.

Материнські плати старого покоління

Скупка радиодеталей и РЭК