Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Батарейки, элементы питания, металлические части, пластиковые крепления, радиаторы должны быть удалены.

Купуємо плати GSM зв’язку за вигідною ціною

Скуповуємо плати GSM зв’язку у фізичних і юридичних осіб в будь-яких обсягах. Власними системами зв’язку часто забезпечені офіси, виробничі підприємства, приватні фірми, організації, що надають послуги зв’язку. В результаті експлуатації плати зв’язку можуть вийти з ладу і підлягатимуть заміні. Наша компанія пропонує скупку плат зв’язку, що дає додаткове джерело доходу для проведення ремонтних робіт і покриття поточних витрат на плати, які вийшли з ладу.

Вся сучасна електронна техніка забезпечена різними платами, не є винятком в цьому плані й обладнання зв’язку. Наявність друкованих плат забезпечує надійність і оперативність роботи засобів зв’язку, але і ці пристрої вічними не бувають.

Ми купуємо плати зв’язку, як частину обладнання:

   

 • селекторного зв’язку,
 •  

 • комунікаційних пристроїв,
 •  

 • міні-АТС,
 •  

 • пристроїв радіозв’язку,
 •  

 • організації каналів місцевого, міського та міжміського зв’язку.

Технічна справність плат зв’язку ролі не відіграє. Ми скуповуємо плати в будь-якому стані — застарілі морально, що вийшли з ладу в результаті фізичного зносу, або перепадів напруги в мережі.

Продукти та переваги

Наша компанія пропонує скупку плат зв’язку на території всієї України. Ми співпрацюємо з транспортною компанією «Нова пошта», тому особисте відвідування офісу аж ніяк не обов’язкове. Скористайтеся послугами транспортувальника і вишліть плати нам. Після оцінки та приймання кошти надійдуть на ваш розрахунковий, або картковий рахунок. При відвідуванні нашого складу у Львові, розрахунок і оплата проводиться в день прийому електронного брухту.

Ми пропонуємо найоптимальніші ціни, оскільки точно уявляємо що і чому ми викуповуємо. Віддаючи на оцінку плати зв’язку нашим фахівцям, ви крім фінансової вигоди, отримуєте ще й моральне задоволення, тому, що ми професійно утилізуємо електронний брухт, що не причинить шкоди природі.

Для зацікавлених осіб наша компанія пропонує документальний супровід угод. Співпраця з нашими фахівцями завжди прозора і відкрита для аналізу і перевірки розрахунків. Ніяких «підводних каменів» і хитрощів з нашого боку. Оперативність, чесність, оптимальні ціни — це основні й незаперечні принципи роботи нашої компанії.

Якщо у вас виникають будь-які питання — зверніться за вказаними на сайті контактами.

Скупка радиодеталей и РЭК