Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Пластиковые элементы и радиаторы должны быть удалены.

Купуємо плати процесора на вигідних умовах

Купуємо плати процесора, текстолітові, зелені, чорні, коричневі за високою ціною. Працюємо по всіх регіонах, з фізичними і юридичними особами.

Недарма люди кажуть, що рахунок і система обчислення є основою, і одним з перших ознак цивілізації. Люди завжди вели облік різних явищ — чисельність населення і поголів’я худоби, облік часу, потім розрахунки й фінансові операції. Уже сьогодні різні системи обліку просто «на пальцях» вести складно, а іноді практично неможливо. Тут на допомогу приходять різні обчислювальні машини, в основі роботи яких лежить все той же рахунок в бінарній системі (двійковій).

Роль у швидкодії ЕОМ

Головним елементом, що забезпечує швидкодію будь-якої обчислювальної машини, є процесор, який по праву часто називають «мозком» пристрою. Технології обчислювальної техніки на цей час переживають практично стрімке зростання і розвиток, не відстають в технічному плані та різні процесори. З цієї причини процесори швидше застарівають морально, ніж зношуються фізично.

Що робити зі «старими» пристроями?

Варіантів, по суті, не багато — викинути в смітник, залишити як сувенір на пам’ять, спробувати продати, або здати організації, що приймає електронний брухт на утилізацію.

Зберігання та позбавлення від старого процесора шляхом викидання на смітник не принесе ні прибутку, ні морального задоволення, через те, що фактично «заморожує» спроможний принести дохід актив.

Спроби продати застарілий малопотужний процесор на вторинному ринку можуть не принести результатів. А здати процесор нашій компанії — це вигідно і зручно.

Що ми пропонуємо

Наша компанія пропонує викуп процесорів будь-якого типу в будь-якій кількості, як у населення, так і у юридичних осіб.

Серед переваг співпраці з нами:

  • високі ціни,
  • оперативність обслуговування,
  • зручність транспортування («Нова пошта»),
  • надання всіх документів на вимогу,
  • адекватна оцінка електронного брухту,
  • вибір способу оплати в залежності від потреб клієнта,
  • грамотна високоякісна утилізація, сприяє збереженню екології нашої країни.

Отже, якщо ви співробітник IT-відділу будь-якої організації, власник майстерні з ремонту оргтехніки, або майстер, який займається приватними ремонтами та обслуговуванням комп’ютерів, ноутбуків, планшетів і т.д. – непридатні до експлуатації процесори у вас збираються в достатній кількості. Не хвилюйтесь над питанням, що з ними робити — сміливо здавайте нам!

Скупка радиодеталей и РЭК