Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Без маталических рамок.

Купимо плати вимірювальних приладів

Скуповуємо плати вимірювальних приладів різного призначення які використовуються, як в промисловості, та побуті. Вимірювальні прилади призначені для контролю стану обладнання — це напруга в мережі, рівень рідини в судинах, і т.ін.

Види вимірювальних приладів

Вимірювальні прилади відомі досить давно, проте сучасна вимірювальна техніка відрізняється великими можливостями й більшою точністю, що досягається використанням в ній електроніки. За типом вимірювальні прилади діляться на що показують, чи реєструють з фіксацією даних вимірювань.
Основними параметрами справності приладу служать — правильні величини діапазону вимірювання, чутливість, точність, в деяких випадках стабільність, коли потрібна підтримка одних параметрів в якийсь певний період часу.

Вимірювальні прилади вимагають дбайливого ставлення та періодичних перевірок, оскільки в разі будь-якого збою, що знімаються технікою дані будуть не вірні. Далеко не завжди несправний прилад ремонтопридатний, зокрема плати вимірювальних приладів можуть мати потребу в заміні. Іноді непридатні до подальшого використання плати залишаються після повної заміни приладу і розбирання вже непотрібне.

У тому випадку, коли «через руки» майстра проходить велика кількість електронних вимірювальних приладів. В майстерні, або на складі збирається велика кількість плат, що не підлягають подальшому використанню. Не варто просто позбуватися від них шляхом викидання на смітник, розгляньте плати, як джерело непоганого доходу в результаті грамотної утилізації.

Наша компанія пропонує викупити такі пристрої:

  • амперметри,
  • барометри,
  • тахометри,
  • динамометри,
  • електронні лічильники різного призначення,
  • дозиметри,
  • вольтметри,
  • манометри,
  • і інші.

Ми пропонуємо скупку плат вимірювальних приладів в будь-якому обсязі. Працездатність плат нас не цікавить — ми пропонуємо якісну утилізацію з відшкодуванням коштів для вас.
Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте кілька вигод одночасно — вивільняєте кошти для подальших закупівель запасних частин та приладдя, а так само звільняєте місце на складі, майстерні або в офісі.

Співпраця з нами — це завжди комфортно і вигідно. Чекаємо ваших пропозицій!

плати вимірювальної техніки

Скупка радиодеталей и РЭК