Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів

Доставлення та оплата

Доставлення та оплата за ваші відправлення здійснюються згідно з законодавством України! Коли проводиться розбирання і демонтаж радіоелектронного обладнання, залишаються друковані плати, які більше не можна застосувати. Не варто їх викидати, краще продати нашій компанії. Ми не просто їх купимо, але і при необхідності безкоштовно допоможемо вам з демонтажем.

Ми придбаємо у вас в необмежених кількостях:

 • Відеокарти
 • Материнські плати
 • Пам’ять з жовтої та білої ламели
 • Плати з жорстких дисків
 • Процесорні плати
 • Деякі види плат мобільних телефонів і смартфонів
 • Різні плати комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв.

Умови придбання друкованих плат

Технічні та матеріальні можливості нашої фірми дозволяють купувати плати друковані в будь-якій кількості, на всій території України. Працюємо з особами будь-яких форм власності. Ви можете надіслати нам навіть одну, кілька плат, а можете відправити на нашу адресу велику гуртову партію. В цьому випадку ми зможемо запропонувати вам особливо вигідні для обох сторін умови співпраці. Розглядаються пропозиції щодо самовивозу друкованих плат.

Оплата за товар проводиться виходячи з встановлених відповідною біржею цін на дорогоцінні метали.

Перш ніж відправити на нашу адресу друковані плати, переконайтеся, що:

 1. На друкованій (материнській) платі відсутні елементи живлення, пластикові кріплення, сталеві частини (тобто: кріплення інтерфейсних роз’ємів, процесора тощо).
 2. Телефонні плати без корпусу і дисплея.
 3. Процесорні плати не мають охолоджувального елемента.
 4. Оперативний модуль не схильний до адгезії.
 5. Плати звільнені від пластикових деталей і елементів.

Способи доставлення та оплати

Самостійне доставлення

Можлива самостійне доставлення друкованих плат на склад нашої компанії, за адресою:

г. Львів, вул. Городоцька, 174 (схема проїзду).
Оплата здійснюється після огляду товару.

Відправлення посилки за допомогою сервісу «Нова Пошта»

Якщо ви вирішили скористатися цим способом, необхідно дотримати кілька нескладних умов: зробіть список всіх, що відправляються на нашу адресу плат, вкажіть назву, рік виготовлення, кількість кожного виду. Упаковування за обсягом повинна відповідати вмісту. Кожен тип плат повинен знаходитися в окремому пакеті, вони не повинні перемішуватися між собою в процесі пересилання.

Ви формуєте посилку і відправляєте за адресою:

г. Львів, «Нова Пошта» Склад №22 вул. Городоцька, 174, Мацера Павло Володимирович; тел. +38 (098) 6279990.
Відправлення посилок з ТТН післяплатою, можливе лише за умови грошового переказу від 2000 грн. Отримувач: Мацера Павло Володимирович!
Ми розраховуємося з вами перерахуванням грошової суми на картку «ПриватБанку» після того, як посилка буде перевірена, зазвичай, це відбувається в день, як посилка надійшла на нашу адресу.

Доставлення поштового відправлення оплачується вами, а банківський переказ нашою компанією.

Післяплата

Даний спосіб вимагає дотримання таких же умов, як і попередній, з одним нюансом ви самі підраховуєте вартість плат. Якщо складений вами список не відповідає вмісту поштового відправлення, ми відправимо посилку назад, через те, що накладений платіж неможливо вже змінити. У зв’язку з тим, що ціни на дорогоцінні метали, що містяться в платах, постійно варіюються, пропонуємо попередньо уточнювати вартість, зателефонувавши за номером: +38 (098) 6279990.

Якщо по платах, відправленим на нашу адресу, виникнуть нерозв’язні питання, то ми без проблем повернемо їх вам власним коштом. Оскільки ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, то будь-які розбіжності ми можемо обговорити за допомогою телефонного зв’язку, в такому випадку, товар буде придбаний у вас по взаємовигідному для обох сторін цінами.

Відстежити свою посилку можна за номером накладної на сервісі “Нова пошта”.

Постійні та гуртові клієнти користуються особливими умовами співпраці!

Наша компанія бажає всім нашим клієнтам, сьогоденним і майбутнім, приємного дня й обопільної плідної співпраці.

Скупка радиодеталей и РЭК