Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів

Каталог плат

Пропонуємо наш каталог плат та деяких РЕК, які ми скуповуємо оптом та роздріб! Якщо у вас є кілька плат та ви у роздумах: нехай ще полежать або вже можна викинути? Ми пропонуємо найкращий варіант — продати їх нам. Ціни на деякі види плат, які набуває наша компанія, вказані в даному каталозі. Якщо ви власник інших видів і типів даного компонента, уточніть актуальність і вартість вашого товару у менеджера телефоном: +38 (098) 627-99-90. Ціни на плати залежать від вартості дорогоцінних металів на міжнародній біржі.

Постійним клієнтам (постачальникам великих гуртових партій) надаємо особливі умови!

Як відправити, упакувати посилку, способи оплати — можна ознайомитися на сторінці тут!

Наші професійні менеджери завжди готові проконсультувати вас з усіх питань, що стосуються купівлі-продажу плат. Телефонуйте, пишіть — ми відкриті для співпраці.

Скупка радиодеталей и РЭК
Каталог
З плат повинні бути видалені елементи живлення, радіатори (елементи охолодження), металеві частини. (до Pentium3). Материнські плати старого покоління сокет під процесор 5*5см і більше.
Ціна за кг: 160 грн
Каталог
З плат повинні бути видалені елементи живлення, радіатори (елементи охолодження), металеві частини. (Pentium 4 і вище). Материнські плати нового покоління сокет під процесор 4*4см і менше.
Ціна за кг: 95 грн
Каталог
З плат повинні бути видалені елементи живлення, радіатори (елементи охолодження), металеві частини
Ціна за кг: 160 грн
Каталог
На платі 6 та більше чипів, розмір чипів 5 х 5 мм та більше. Плати повинні бути без корпусів і дисплеїв.
Ціна за кг: 750 грн