Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Без ног

Купимо в великих обсягах конденсатори К53-4, К53-19, К53-21

Ніобієві конденсатори призначені для роботи в електроланцюгах зі змінним, постійним і пульсуючим видами струму. Режим роботи імпульсний. Ніобієві конденсатори серії К53 відносяться до більш цінного виду обладнання в порівнянні з вітчизняною продукцією, яка широко відома під маркою К50-35.

Викуп кондерів

Ніобієві конденсатори марок К53-4, К53-21, К53-19 активно використовуються в електронному обладнанні, знаходяться в герметичному корпусі. У порівнянні з аналогами ці полярні конденсатори мають значно меншими показниками струмів витоку.
 В результаті розбирання і ремонтних робіт такі конденсатори мають тенденцію накопичуватися на території ремонтних майстерень і на робочому місці майстра-ремонтника, який надає приватні послуги.

Користі від марно лежачого в одному місці брухту мало, але навіть звідси можна отримати вигоду, якщо здати відпрацьовані конденсатори на утилізацію. Можна позбутися від покладів цих конденсаторів шляхом здачі їх в найближчий приймальний пункт, але набагато вигідніше буде продати їх спеціалізованій компанії.

Наші послуги

Компанія зі Львова ПП «Неліквід» професійно займається скупкою електронного брухту на постійній основі. Ми пропонуємо адекватну оцінку вартості відпрацьованих конденсаторів, які скуповуємо в будь-якій кількості.

Підготовка перед здачею на утилізацію конденсаторів ніобіевих марки К53 мінімальна – досить видалити ніжки деталей.
 Ми готові здійснювати операції купівлі-продажу брухту в робочі дні, як з приватниками, так і з великими компаніями. ПП «Неліквід» з однаковою увагою і повагою ставиться до будь-якого клієнта – оптовика, або приватного підприємця з невеликими обсягами брухту для утилізації. Вся робота ведеться на договірній основі.

Наші переваги:​​

  • швидке реагування на заявки і висока швидкість обслуговування,
  • коректний розрахунок вартості за конденсатори,
  • високий рівень довіри нашої компанії за рахунок тривалого періоду роботи і позитивних відгуків клієнтів,
  • високі ціни,
  • широкий спектр елементів електронного брухту, які купуються нами
  • зручність доставки товару для клієнтів,
  • широкий вибір способів оплати за поставлений нам товар.

Пишіть, телефонуйте, приходьте і приїжджайте! Будемо раді як постійним, так і новим клієнтам.

kond-k53-4 kond-k53-21

Скупка радиодеталей и РЭК