Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів

Купуємо материнські плати нового покоління на вигідних умовах

Материнські плати являють собою складну багатошарову друковану конструкцію, яка є основою, що називається «хребтом», на якому стоїть вся обчислювальна система комп’ютера. Але крім комп’ютерів “материнки” можуть бути також в деяких типах електронно-обчислювальних машин, телевізорах і деяких інших складних радіоелектронних пристроях.

Кому їх можна продати?

Сьогодні, напевно, мало знайдеться людей, у яких немає комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, звичайно, як і будь-який інший пристрій, ці гаджети можуть виходити з ладу і часто, через несправність “материнки”. Часом буває і так, що людина хоче збільшити потужність комп’ютера і купує “материнку” з кращими характеристиками. Або ж зовсім купує новий, сучасний ноутбук. Постає питання — куди дівати непотрібні або поламані плати або плати б/в? Відповідь не для всіх очевидна, адже деякі або зберігають їх, або ж просто викидають. Для наших шановних клієнтів ми дамо абсолютно безкоштовну пораду — продайте ці пристрої, що вийшли з ладу або ж б/в, нашій компанії. Таким чином, непотрібний елемент ще раз наостанок принесе вам користь, адже ви отримаєте за цей вид плат непогані гроші. Ціна може змінюватись в залежності від її характеристик.

Умови покупки

Ми приймаємо «чисті» вироби, тобто на них не повинно бути радіаторів, кулеру, різних металевих деталей, “чистота” плат повинна відповідати опису в прайсі (умови прийому). Але, водночас, все, що припаяно, має перебувати на своїх місцях. Оцінювання елемента відбувається візуальним методом, після чого ви отримуєте ваші грошики.

Якщо ви живете в іншому місті, можете вислати поштовим відправленням на нашу адресу, з умовами відправки ви можете ознайомитися тут.
Приймаємо вироби в будь-яких кількостях, якщо у вас значний обсяг даних компонентів, ми можемо запропонувати послугу самовивозу, крім того, при наявності у вас неліквідного обладнання, що містять “материнки”, наша компанія пропонує послуги з безкоштовного розбору цього обладнання.

Ми працюємо з усіма — з фізичними, юридичними особами. З громадянами співпрацюємо за спрощеною схемою: візуальний огляд — оцінка — оплата. Договірні відносини з юридичними особами будуються на основі контрактів «купівлі-продажу», з видачею повного пакета необхідної документації для зняття обладнання, елементів з балансу.

Тільки наша компанія, що працює безпосередньо з клієнтами, без посередників, може запропонувати кращі умови та кращі ціни на придбані у вас моделі материнських плат.

Материнські плати нового покоління

Скупка радиодеталей и РЭК