Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Только пластмасса (керамика не подходит), страна производитель роли не играет.

Купимо пластмасові мікросхеми без позолоти

Пластмасові мікросхеми без видимої позолоти є практично найпоширенішим видом мікросхем. Це так звані «пустушки», які можна зустріти при розбиранні майже будь-якого електронного пристрою в побуті і на виробництві.

Мікросхеми без позолоти залишаються в наявності в ремонтних майстернях і на складах різних виробництв. Як правило, такі мікросхеми ремонту не підлягають, і їх власники часто задаються питанням про грамотну їх утилізації.

Причини поповнення кількості відпрацьованих мікросхем-пустушок:

  • заміна комплектуючих електронного обладнання при ремонтах,
  • результат розбирання після списання обладнання з фізичнимй зносом,
  • результат розбирання при заміні обладнання на більш досконале, нове.

Для подальшого використання такі мікросхеми без видимої позолоти ваги не представляють. Але вони можуть принести їх власникові непоганий дохід при їх утилізації. Здайте мікросхеми на комісію і у вас буде реальний шанс відшкодувати збитки на придбання нових пристроїв.

Наші пропозиції

Ми пропонуємо вигідний викуп мікросхем пустушок без позолоти на всій території України. Для доставки брухту можна скористатися послугами «Нової пошти» з чітким і пунктуальним описом вмісту посилки.

Ми пропонуємо найбільш вигідні ціни на комп’ютерний та електронний брухт. У нас же ви знайдете найбільш вигідні і максимально зручні умови співпраці. Наші менеджери-фахівці завжди готові дати кваліфіковану консультацію щодо всіх питань співробітництва.
 Зверніть увагу! Ми викуповуємо тільки мікросхеми-пустушки без видимої позолоти з пластмаси імпортного виробництва. Фірма-виробник в цьому питанні ролі не грає. Поставтеся до цього нюансу з належною увагою.

Співпраця з нами дозволяє:

  • звільнити місце, займане непридатними мікросхемами,
  • отримати непогану компенсацію для ефективного вкладення коштів,
  • захистити навколишнє середовище від згубного впливу шкідливих речовин в мікросхемах за рахунок якісної утилізації.

Ми пропонуємо оперативне і якісне обслуговування всіх клієнтів, тому здача-приймання брухту відбувається в самі стислі терміни.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених!

Скупка радиодеталей и РЭК