Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Элементы охлаждения должны быть удалены.

Купуємо модулі оперативної пам’яті (білі)

Комп’ютерні технології розвиваються стрімкими темпами, і те, що ще пару років тому здавалося новинкою, на сьогоднішній день вже застаріло. Зазвичай, користувачі прагнуть збільшити ОЗУ комп’ютера, ноутбука, не купувати ж кожен рік новинки, тим більше, що часто новий комп’ютер відрізняється від відносно старого виключно розміром пам’яті. Якщо ви вирішили апгрейдити свій гаджет, купили більш потужні модулі, все-таки, старі ще можуть вам послужити – продайте їх нам і отримаєте непогані гроші для подальшого удосконалення вашої «машини». Ми є сертифікованою компанією по скупці плат, що були у вжитку, застарілих, працюємо без будь-яких посередників, що означає – ми можемо запропонувати найкращі ціни в Україні на лом електронний.

Ми купимо пам’ять з білими «срібними» кантами. Модулі оперативної пам’яті для ПК, серверів і ноутбуків з срібними кантами. DIMM, SIMM, EDO RAM, PS2-RAM, SD RAM, RD-RAM або DDR пам’ять (металеві пластини охолодження повинні бути видалені).

Особливості нашої роботи

Співпрацюємо з фізичними особами, організаціями, складами, сервісними центрами, які знаходяться на території нашої країни. Якщо з юридичними особами ми працюємо на підставі договорів «купівлі-продажу», видаємо повний пакет документації, яка необхідна для надання звіту в перевіряючі органи, то з громадянами можемо запропонувати більш просту схему. Ви нам привозите або надсилаєте через «Нову Пошту» плати пам’яті в будь-якому обсязі, ми візуально їх оцінюємо і виплачуємо належну вам грошову суму. Гроші юридичним особам виплачуємо по перерахуванню на розрахунковий рахунок організації. Більш детальна інформація за схемами доставки і оплати знаходиться тут.

При наявності невеликої кількості купується нами товару, ви самостійно приносите його нам. Якщо ж у вас велика оптова партія даного виду електронного брухту, то ми можемо запропонувати вам послугу «самовивезення». За умови, що ваші плати знаходяться в будь-якому обладнанні, то наші професіонали виїдуть на вашу адресу, проведуть розбирання обладнання, з витяганням плат безкоштовно.

У вас є те, що нам потрібно, не впевнені, що ми це купимо, не знаєте вартості? Зателефонуйте нашим операторам, які дадуть вичерпну інформацію щодо умов співпраці. Не варто звертатися в інші компанії, які запропонують вам копійчані ціни, краще працювати з чесними професіоналами, ніж йти на радіоринок, де вас обдурять.

Скупка радиодеталей и РЭК