Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Элементы охлаждения должны быть удалены.

Купуємо плати пам’яті (білі)

Купуємо плати пам’яті (білі ламелі) оптом та роздріб по всій Україні! Ми приймаємо пам’ять з білими «срібними» кантами. Модулі оперативної пам’яті для ПК, серверів і ноутбуків зі срібними кантами. DIMM, SIMM, EDO RAM, PS2-RAM, SD RAM, RD-RAM або DDR пам’ять (металеві пластини охолодження повинні бути видалені).

Комп’ютерні технології розвиваються стрімкими темпами, і те, що ще пару років тому здавалося новинкою, сьогодні вже застаріло. Зазвичай, користувачі прагнуть збільшити ОЗУ комп’ютера, ноутбука, не купувати ж кожен рік новинки, тим більше, що часто новий комп’ютер відрізняється від відносно старого виключно розміром пам’яті. Якщо ви вирішили апгрейдити свій гаджет, купили більш потужні модулі, все-таки, старі ще можуть вам послужити — продайте їх нам і отримаєте непогані гроші для подальшого удосконалення вашої «машини». Ми є сертифікованою компанією по скупці плат, що були у вжитку, застарілих, працюємо без будь-яких посередників, що означає — ми можемо запропонувати найкращі ціни в Україні на лом електронний.

Як ми здійснюємо прийом плат пам’яті

Співпрацюємо з фізичними особами, організаціями, складами, сервісними центрами, які знаходяться на території нашої країни. Якщо з юридичними особами ми працюємо на підставі договорів «купівлі-продажу», видаємо повний пакет документації, яка необхідна для надання звіту в перевіряючі органи, то з громадянами можемо запропонувати просту схему. Ви нам привозите або надсилаєте через «Нову Пошту» плати пам’яті в будь-якому обсязі, ми візуально їх оцінюємо і виплачуємо належну вам грошову суму. Гроші юридичним особам виплачуємо по перерахуванню на розрахунковий рахунок організації. Більш детальна інформація за схемами доставки та оплати знаходиться тут.

При наявності невеликої кількості купується нами товару, ви самостійно приносите його нам. Якщо ж у вас велика оптова партія даного виду електронного брухту, то ми можемо запропонувати вам послугу «самовивезення». За умови, що ваші плати знаходяться в будь-якому обладнанні, то наші професіонали виїдуть на вашу адресу, проведуть розбирання обладнання, з витяганням плат безкоштовно.

У вас є те, що нам потрібно, не впевнені, що ми це купимо, не знаєте вартості? Зателефонуйте нашим операторам, які дадуть вичерпну інформацію щодо умов співпраці. Не варто звертатися в інші компанії, які запропонують вам копійчані ціни, краще працювати з чесними професіоналами, ніж йти на радіоринок, де вас обдурять.

Плати пам'яті (біла ламель)

Скупка радиодеталей и РЭК