Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Элементы охлаждения должны быть удалены.

Купуємо модулі ОЗУ, пам’ять з жовтими кантами

Наша компанія зацікавлена ​​в покупці плат ОЗУ з жовтими «позолоченими» кантами, модулів оперативної пам’яті для персональних комп’ютерів, серверів і ноутбуків. DIMM, SIMM, EDO RAM, PS2-RAM, SD RAM, RD-RAM або DDR пам’ять (при цьому, металеві пластини охолодження повинні бути видалені).

Модуль пам’яті представляє собою невелику друковану плату, на ній розташована мікросхема зі
запам’ятовуючим пристроєм, цей пристрій хоча і невеликий, але джерелом, що містить кольорові і дорогоцінні метали, які можуть бути використані вдруге.

Ми купуємо плати пам’яті, з жовтим кантом, що були у вжитку, неліквідні, нові, але морально застарілі. Зрозуміло, що комп’ютерні складові не тільки виходять з ладу, а й застарівають, ви бажаєте апгрейдити ваш ноутбук або персональний комп’ютер, зробіть це зараз, а старі плати продайте нам, таким чином, ви заощадите на придбанні нової плати. Якщо у вас є в наявності що-небудь з того, що нам цікаво, зателефонуйте, запропонуйте, давайте співпрацювати.

Як ми працюємо

Наша компанія здійснює свою діяльність на всій території нашої країни, де б ви не проживали, зв’яжіться з нашими операторами. Працюємо з особами різної форми власності. З підприємствами, організаціями, сервіс центрами, складами укладаємо контракти купівлі-продажу на взаємовигідних умовах, після огляду і оцінки, виплачуємо повну вартість партії перерахуванням на ваш розрахунковий рахунок, видаємо всі необхідні супровідні документи – товарно-транспортні накладні, бухгалтерську документацію для звіту перед контролюючими органами. При значних обсягах партії плат пропонується послуга «самовивезення», якщо оперативна пам’ять знаходиться в обладнанні або пристроях, ми допоможемо розібрати обладнання безкоштовно.

Фізичним особам пропонуємо більш просту схему. Ви привозите самостійно плати за вказаною адресою або ж відправляєте посилку за допомогою «Нової Пошти». Ми проводимо візуальну експертизу товару і виплачуємо вам гроші, або готівкою, або ж поштовим переказом, перерахуванням на картку ПриватБанку.

Так, як ми є зареєстрованою компанією, у нас є всі необхідні сертифікати на ведення діяльності, і немає посередників, значить, тільки ми можемо запропонувати вам найбільш високі ціни на плати пам’яті жовті.

Скупка радиодеталей и РЭК