Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Элементы охлаждения должны быть удалены.

Купуємо плати пам’яті з жовтими кантами

Наша компанія купує плати пам’яті з жовтими «позолоченими» кантами, модулі оперативної пам’яті для персональних комп’ютерів, серверів і ноутбуків. DIMM, SIMM, EDO RAM, PS2-RAM, SD RAM, RD-RAM або DDR пам’ять (при цьому, металеві пластини охолодження повинні бути видалені).

Модуль пам’яті являє собою невелику друковану плату. На ній розташована мікросхема зі запам’ятовуючим пристроєм. Цей пристрій, хоча і невеликий, але є джерелом, що містить кольорові й дорогоцінні метали. Вони можуть бути використані вдруге.

Ми купуємо плати пам’яті, з жовтим кантом, що були у вжитку, неліквідні, нові, але морально застарілі. Зрозуміло, що комп’ютерні складові не тільки виходять з ладу, а й застарівають, ви бажаєте апгрейдити ваш ноутбук або персональний комп’ютер, зробіть це зараз, а старі плати продайте нам, таким чином, ви заощадите на придбанні нової плати. Якщо у вас є в наявності що-небудь з того, що нам цікаво, зателефонуйте, запропонуйте, співпрацюймо!

Як ми приймаємо плати пам’яті

Наша компанія здійснює свою діяльність на всій території нашої країни, де б ви не проживали, зв’яжіться з нашими операторами. Працюємо з особами різної форми власності. З підприємствами, організаціями, сервіс-центрами, складами укладаємо контракти купівлі-продажу на взаємовигідних умовах. Після огляду та оцінки, виплачуємо повну вартість партії перерахуванням на ваш розрахунковий рахунок. Видаємо всі необхідні супровідні документи — товарно-транспортні накладні, бухгалтерську документацію. При значних обсягах партії плат пропонується послуга «самовивезення». Якщо оперативна пам’ять знаходиться в обладнанні або пристроях, ми допоможемо розібрати обладнання безкоштовно.

Фізичним особам пропонуємо просту схему. Ви привозите самостійно плати за вказаною адресою або ж відправляєте посилку за допомогою «Нової Пошти». Ми проводимо візуальну експертизу товару і виплачуємо вам гроші, або готівкою, або ж поштовим переказом, перерахуванням на картку ПриватБанку.

Так, як ми є зареєстрованою компанією, у нас є всі необхідні сертифікати на ведення діяльності, і немає посередників, значить, тільки ми можемо запропонувати вам оптимальні ціни на плати пам’яті жовті.

Плати пам'яті (жовта ламель)

Скупка радиодеталей и РЭК