Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Без корпуса и дисплея, мы не принимаем платы от китайских телефонов и радиотелефонов.

Плати мобільних телефонів старого покоління

Купуємо плати мобільних телефонів. Мобільники й смартфони вже давно стали не розкішшю, а зручним щоденним засобом комунікації. Ми вже й не уявляємо, як жили без цих гаджетів. В середньому, кожна людина змінює цей пристрій зв’язку раз у два роки, адже нові моделі виходять мало не кожні пів року, а значить необхідно якимось чином позбуватися від старих пристроїв. Добре, якщо вам пощастить, і ви зможете продати застарілий гаджет, як хороший. Але бувають випадки, що телефон ламається, а лагодити його не рентабельно. Отже, що ж робити з непотрібним вам мобільним телефоном або смартфоном? Звичайно ж, утилізувати, але не викидати, а продати деякі частини гаджетів (плати) відповідній компанії, тобто нам.

Стільниковий телефон є високотехнологічним пристроєм, в якому є плати, з певним вмістом дорогоцінних і інших потрібних металів. Мікросхема і зарядна батарея містять, крім драг металів, ще літій і хром.

Купівля електронного брухту мобільних телефонів і смартфонів є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії.

Ми купуємо плати від різних гаджетів без корпусів і дисплеїв.

З ким ми працюємо

Наша компанія співпрацює з усіма особами, будь-якої форми власності: з приватниками, які мають один або кілька гаджетів, з юридичними особами, які бажають продати нам великі та особливо великі партії. При цьому для організацій ми можемо надати послугу самовивозу. Працюємо на договірних умовах — укладемо контракт, видамо повний пакет необхідної вам документації, для списання брухту з балансу і для звіту. Громадяни ж можуть або самі привезти нам лом, або ж відправити посилкою за допомогою сервісу доставлення «Нова Пошта». Умови доставлення та оплати ви можете знайти тут.

Оцінка телефонів відбувається візуально, грошова сума видається в той же день. Ціни на дорогоцінні метали, що знаходяться на платах мобільних телефонів визначаються за курсом лондонській біржі на день здійснення операції.

З нами працювати не тільки вигідно, але і надійно!

Ми пишаємося своєю бездоганною репутацію, тож завжди чесні з нашими клієнтами, співпраця ґрунтується на договірних відносинах. Працюючи без посередників, ми можемо запропонувати високу вартість на плати. Якщо вам потрібна допомога наших операторів, щоби уточнити ціни або ж будь-які інші питання щодо співпраці — зателефонуйте нам.

Скупка радиодеталей и РЭК