Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Батарейки, элементы питания, металлические части, пластиковые крепления, радиаторы должны быть удалены.

Купуємо плати ноутбуків за вигідними цінами!

Наша компанія професійно займається скупкою й утилізації брухту оргтехніки та плати ноутбуків. У вас майстерня по ремонту ноутбуків, або ви займаєтеся ремонтами в приватному порядку? Можливо ви співробітник компанії, або офісу, забезпеченого оргтехнікою в досить великій кількості, і проводите оновлення цього парку? Співпраця з нами — це оптимальний варіант отримання коштів за відпрацьовані, поламані, або згорілі плати ноутбуків.

Як ми працюємо

Ми приймаємо плати ноутбуків в будь-якій кількості та в будь-якому стані — постраждалі від води, згорілі, застарілі морально чи фізично. Здаючи комп’ютерний лом нам на комісію, ви не просто звільняєте місце в офісі, майстерні, або складі — ви отримуєте можливість вигідно компенсувати витрати на придбання нових комплектуючих, або оргтехніки.

Будь-якому комп’ютерному майстру відомо, що плати ноутбука можуть вийти з ладу з найрізноманітніших причин:

  • через вплив вологи через недбале ставлення, або пустощі дітей,
  • перепади напруги в мережі,
  • перегрів через несвоєчасне сервісне обслуговування ноутбука,
  • фізичний знос доріжок і роз’ємів,
  • механічні пошкодження в руках недосвідчених майстрів,
  • інші причини.

Всі вищевказані ушкодження не є перешкодою для реалізації непрацездатних плат ноутбуків нашій компанії.

Наші пропозиції

Ми надаємо послуги зі скупки комп’ютерного брухту на всій території України. Працюємо як із фізичними, так і юридичними особами, пропонуючи останнім повний документальний супровід угод.

Ми співпрацюємо з сервісом доставки «Нова пошта», що вкрай зручно для клієнтів. Після оцінки та приймання брухту, кошти надійдуть на ваш розрахунковий рахунок, банківську карту, або ви отримаєте оплату готівкою.

Ми пропонуємо оперативне, якісне обслуговування, швидку оцінку і розрахунок за плати ноутбуків.

Чесність нашої компанії та прозорість розрахунків дозволяють гарантувати високоякісне обслуговування з нашого боку і позитивні враження з боку наших клієнтів. Ми пропонуємо найвигідніші ціни. Співпраця з нами — це вигідно, зручно і доцільно.

Чекаємо ваших дзвінків і звернень!

Материнські плати ноутбуків

Скупка радиодеталей и РЭК