Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Батарейки, элементы питания, металлические части, пластиковые крепления, радиаторы должны быть удалены.

Купуємо плати ноутбуків за вигідними цінами!

Наша компанія професійно займається скупкою і утилізації брухту оргтехніки, в тому числі плат ноутбуків. У вас майстерня по ремонту ноутбуків, або ви займаєтеся ремонтами в приватному порядку? Можливо ви співробітник компанії, або офісу, забезпеченого оргтехнікою в досить великій кількості, і проводите оновлення цього парку? Співпраця з нами – це оптимальний варіант отримання коштів за відпрацьовані, поламані, або згорілі плати ноутбуків.

Як ми працюємо

Ми приймаємо плати ноутбуків в будь-якій кількості і в будь-якому стані – постраждалі від води, згорілі, застарілі морально чи фізично. Здаючи комп’ютерний лом нам на комісію, ви не просто звільняєте місце в офісі, майстерні, або складі – ви отримуєте можливість вигідно компенсувати витрати на придбання нових комплектуючих, або оргтехніки.

Будь-якому комп’ютерному майстру відомо, що плати ноутбука можуть вийти з ладу з найрізноманітніших причин:

  • через вплив вологи через недбале ставлення, або пустощі дітей,
  • перепади напруги в мережі,
  • перегрів через несвоєчасне сервісне обслуговування ноутбука,
  • фізичний знос доріжок і роз’ємів,
  • механічні пошкодження в руках недосвідчених майстрів,
  • інші причини.

Всі вищевказані ушкодження не є перешкодою для реалізації непрацездатних плат ноутбуків нашій компанії.

Наші пропозиції

Ми надаємо послуги зі скупки комп’ютерного брухту на всій території України. Працюємо як із фізичними, так і юридичними особами, пропонуючи останнім повний документальний супровід угод.

Ми співпрацюємо з сервісом доставки «Нова пошта», що вкрай зручно для клієнтів. Після оцінки і приймання брухту, кошти надійдуть на ваш розрахунковий рахунок, банківську карту, або ви отримаєте оплату готівкою.

Ми пропонуємо оперативне, якісне обслуговування, швидку оцінку і розрахунок за плати ноутбуків.

Чесність нашої компанії і прозорість розрахунків дозволяють гарантувати високоякісне обслуговування з нашого боку і позитивні враження з боку наших клієнтів. Ми пропонуємо найвигідніші ціни. Співпраця з нами – це вигідно, зручно і доцільно.

Чекаємо ваших дзвінків і звернень!

Скупка радиодеталей и РЭК