Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
В эту позицию не входят платы с CD-ROM и DVD-ROM

Купимо плати жорстких дисків з вінчестерів за привабливими цінами

Наша компанія купить плати жорстких дисків, що були у вжитку, робочі або несправні, розібрані. Пристрій може мати функціональні, механічні, електронні дефекти, при цьому всі електронні плати повинні знаходитися на своїх місцях.

Що це за пристрій?

Даний компонент будь-якого комп’ютера, ноутбука, сервера є основним вузлом, на якому накопичується та утримується вся постійна інформація. Іноді, «в народі» має назву «хард», гвинт, вінчестер. Пристрій жорсткого диска в головних конструкційних рисах незмінний вже багато років, хоча, технічно постійно оновлюється. Основа харду — це тонкі, скляні, або алюмінієві диски, поверхня яких покрита діоксидом хрому. Вони розташовані паралельно і перебувають в алюмінієвому корпусі. Диск приводиться в рух електродвигуном, швидкість їх руху постійна. Запис і зчитування інформації йде з використанням верхнього шару вінчестера.

Сучасні вінчестери значно зменшилися в розмірах, а ось обсяг інформації, яку можна на них записати навпаки збільшився в кілька разів, а тому, що сучасні інформаційні технології знаходяться в постійному розвитку і вдосконалення, то і вінчестери удосконалюються, збільшуються в обсягах. Користувачі намагаються придбати більш досконалі пристрої. Але буває і таке, що хард з яких-небудь причин виходять з ладу. Не так давно люди намагалися їх ремонтувати, адже ціни на вінчестери були значні. Але сьогодні ціни на комплектуючі стали доступні, а значить, більш рентабельно буде купити новий диск, ніж ремонтувати старий.

Але що робити зі старим хардом, а тим більше, якщо він ще й пошкоджений. Ми знаємо, що робити з подібними пристроями, тому пропонуємо продати жорсткий диск нашої компанії.

Купівля плати жорстких дисків, умови роботи

Ми працюємо з усіма: з юридичними особами та з фізичними. Громадяни, які мешкають не території України, можуть самостійно привезти комп’ютерний компонент або ж відправити посилкою. Оцінка проводиться візуальним методом з подальшою оплатою. З юридичними особами співпрацюємо на договірних підставах, з видачею повного пакета всіх необхідних для звітності документів. Ціна на диск визначається виходячи з його стану, місткості, моделі, типу.

Ми купуємо вінчестери від комп’ютерів, ноутбуків, серверів у різних організацій, сервісних центрів. При великих обсягах товару, що продається, ми можемо під’їхати до вас, також, якщо харди знаходяться в обладнанні, ми зробимо розбір обладнання, з метою вилучення жорстких дисків, абсолютно безкоштовно. У вас є товар — у нас є гроші для вас за товар, звертайтеся!

Плати жорстких дисків

Скупка радиодеталей и РЭК