Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів

Купуємо плати мобільних телефонів нового покоління

Купуємо плати мобільних телефонів нового покоління оптом та роздріб по Україні. Мобільники й смартфони вже давно стали не розкішшю, а зручним щоденним засобом комунікації. Ми вже й не уявляємо, як жили без цих гаджетів. В середньому, кожна людина змінює цей пристрій зв’язку раз у два роки. Бо нові моделі виходять мало не кожні пів року. А значить необхідно якимось чином позбуватися від старих пристроїв. Добре, якщо вам пощастить, і ви зможете продати застарілий гаджет, як хороший. Але бувають випадки, що телефон ламається, а лагодити його не рентабельно. Отже, що ж робити з непотрібним вам мобільним телефоном або смартфоном? Звичайно ж, утилізувати, але не викидати, а продати деякі частини гаджетів (плати) нам.

Стільниковий телефон є високотехнологічним пристроєм. В ньому є плати, з певним вмістом дорогоцінних і інших потрібних металів. Мікросхема і зарядна батарея містять, крім драг металів, ще літій і хром.

Купівля електронного брухту мобільних телефонів і смартфонів є одним з напрямків діяльності нашої компанії.

Ми купуємо плати від різних гаджетів без корпусів і дисплеїв.

З ким ми працюємо

Наша компанія співпрацює з усіма особами, будь-якої форми власності. З приватниками, які мають один або кілька гаджетів, з юридичними особами, які бажають продати нам великі та особливо великі партії. При цьому для організацій ми можемо надати послугу самовивозу. Працюємо на договірних умовах. Укладемо контракт, видамо повний пакет необхідної вам документації, для списання брухту з балансу. Громадяни ж можуть або самі привезти нам лом, або ж відправити посилкою за допомогою сервісу доставлення «Нова Пошта». Умови доставлення та оплати ви можете знайти тут.

Оцінка телефонів відбувається візуально, грошова сума видається в той же день. Ціни на дорогоцінні метали, що знаходяться на платах мобільних телефонів визначаються за курсом лондонській біржі на день здійснення операції.

З нами працювати не тільки вигідно, але і надійно!

Ми пишаємося своєю бездоганною репутацію, тож завжди чесні з нашими клієнтами. Співпраця ґрунтується на договірних відносинах. Працюючи без посередників, ми можемо запропонувати високу вартість на плати. Якщо вам потрібна допомога, щоби уточнити ціни або ж будь-які інші питання щодо співпраці — зателефонуйте нам.

Плати мобільних телефонів нового покоління

Скупка радиодеталей и РЭК