Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Без проводов

Купуємо посріблені роз’єми в будь-якій кількості!

Роз’єми застосовуються в комп’ютерній і електронній техніці використовуються для замикання і розмикання ланцюга. Досить часто для запобігання окислення контакти покриваються тонким напиленням дорогоцінних металів, зокрема сріблом. Зустрічаються посріблені роз’єми в ланцюгах радіоелектронної техніки різного призначення.

Завершення терміну експлуатації роз’ємів в корпусі

В розрізнених радіомайстерня і майстерень по ремонту електронного устаткування найчастіше збирається відпрацьований лом роз’ємів. Наявність корпусу і не розбірна конструкція робить такі контакти непридатними для подальшого використання. Тому такі контакти просто припадають пилом і займають місце.
 Оптимальний варіант вигідно позбутися від контактів з посрібленням – це здати їх на переробку нашій компанії

Послуги ПП «Неліквід»

Посріблені роз’єми в корпусі, що не підлягають подальшій експлуатації, є неліквід, який можна утилізувати, отримавши прибуток. Приймаються контакти в необмеженій кількості, навіть поштучно, з однією умовою – відсутність проводів.

Посріблені контакти отримані нами принесуть вам:

  • гарантований дохід від утилізації непотрібних деталей,
  • вільні кошти для подальшого вкладення на свій розсуд,
  • вільне місце в офісі, майстерні, гаражі, або на складі,
  • впевненість у збереженні живої природи, так як тільки грамотна утилізація захищає екологію від шкідливих речовин, що містяться в роз’ємах.

Наша компанія співпрацює з клієнтами-продавцями з України. Здати на утилізацію контакти посріблені в корпусі можна при особистому відвідуванні представництва, або ж надіслати їх нам сервісом «Нова пошта».
 В інтересах наших клієнтів ми завжди готові до обговорення та узгодження всіх тонкощів і нюансів співпраці з нами як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі. Для оптових клієнтів постійно діють цікаві пропозиції. Ми пропонуємо тільки найвищі ціни на електронний брухт.

Головне кредо нашої компанії – це чесність у всьому, порядне ставлення до Клієнтів і швидке обслуговування. Зверніться до наших представників, і ви переконаєтеся, що співпраця з нами це не тільки вигідно, але і зручно. Саме для комфортного обслуговування ми передбачили всілякі види оплати за прийнятий нами товар.

Скупка радиодеталей и РЭК