Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів

Купуємо процесори на зеленому текстоліті без міді

Сьогодні вся сучасна техніка забезпечується передовими електронними технологіями, які управляються процесорами – головним обчислювальним елементом на основі одного, або декількох ядер. Як будь-який крихкий і високоточний елемент, процесор потребує захисту від зовнішніх впливів. Цю роль відіграє захисний корпус, і текстоліт як прошарок в нижній частині конструкції.

Нерідко в якості основи, або прошарку корпусу процесора виступає зелений текстоліт. ПП «Неліквід» пропонує скупку процесорів на зеленому текстоліті на найвигідніших умовах.

Причинами заміни процесора можуть бути:

  • поломки механічного плану,
  • деформаційні зміни текстолітової пластини в результаті заводського браку, неякісного транспортування, або недбалого ставлення,
  • недостатньо висока швидкість обробки інформації в результаті морального старіння,
  • покупка нового більш сучасного обладнання.

З якої б причини він став непотрібним, позбавлятися треба грамотно і з вигодою для себе. А якщо таких процесорів збирається досить багато? Ласкаво просимо звернутися до наших послуг.

Продукти і переваги

Компанія ПП «Неліквід» вже не перший рік пропонує свої послуги зі скупки процесорів на зеленому текстоліті без міді, гарантуючи високі ціни на комп’ютерний і електронний брухт.
 Головний офіс нашої компанії знаходиться у Львові, однак доставити до нас ваш товар можна за допомогою послуг транспортної компанії «Нова пошта». Для зручності клієнтів ми передбачили кілька способів оплати за процесори. Кошти надходять на рахунок продавця в день отримання товару нашими фахівцями.

Оперативність обслуговування, чесність, прозорість розрахунків і сприятливе спілкування – основні критерії роботи наших співробітників. Ми пропонуємо найвигідніші умови скупки процесорів на зеленому текстоліті, навіть якщо на оцінку до нас надходить одна одиниця товару.
 Обсяг брухту, який здається нам на оцінку не обмежений, а для оптових клієнтів ми передбачили особливі умови, які задовольнять навіть самого вимогливого клієнта.
 Запрошуємо до співпраці юрособи, приватників, майстерні з ремонту електронного та комп’ютерного обладнання.

Скупка радиодеталей и РЭК