Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів

Купуємо процесори на зеленому текстоліті

Процесори з міддю. Наша фірма купить процесори на зеленому і коричневому текстоліті з міддю гуртовими партіями, а також в одиничних екземплярах. Ціна на даний пристрій порадує наших клієнтів. Для отримання більш детальної інформації з приводу співпраці з нами, звертайтеся до наших менеджерів.

Вже тривалий час у всіх сферах нашого життя панують високоточні технології, комп’ютерне управління, адже людство вже «підсіло» на комп’ютери та інші розумні гаджети, які у своїй основі містять процесори — найбільш важливий і головний елемент будь-якої системи, в тому числі й в обчислювальному обладнанні, в побутовій техніці, електроніці.

Призначення процесорів з міддю

Процесор по суті, є кристалом з одним або декількома ядрами, оснащений схемами. Будь-який процесор необхідний для виконання численних операцій, що мають двійковий код. Чому ми вживаємо слово «обчислення» – бо це дія будь-яких електронних пристроїв заснованих на розрахунках — особливою мовою, яку розуміє «машина». Будь-яка операція, звук, картинка — це завжди двійковий код, обробка якого і проводиться процесором. Процесорні плати необхідні, щоб пристрій комутований з іншими елементами обладнання, координував їх. У різних моделей процесорів різні моделі плат.

Корпуси та плати процесорів. Текстолітова плата процесора

Після того, як збірка процесора закінчена, на нього встановлені додаткові схеми, весь пристрій поміщають в спеціальний корпус, керамічний або пластиковий. Нижня основа процесора являє собою невелику текстолітову пластинку (плату). Процесори можуть бути на зеленому і коричневому текстоліті з міддю.

Вибираючи певну модель процесора необхідно приділяти особливу увагу на сокети — роз’єми, необхідні, щоб приєднати пристрій до материнки. Будь-то роз’єм, контакт — він завжди проходить через процесорну плату. Якщо сокет не відповідає платі процесора і материнці, то і ваш комп’ютер працювати не буде.

Типи процесорів

Процесори почали свій інтенсивний розвиток ще з сімдесятих років 20-го століття. Колись вони були величезними, але малопотужними, але ж технологічний процес не стоїть на місці, і ось, ми вже можемо користуватися сучасним, швидкодійними, багатоопераційним, мініатюрним пристроєм. Класифікувати процесор на зеленому і коричневому текстоліті з міддю можна за кількома параметрами.

Кількість ядер:

  • Одноядерний.
  • Багатоядерний.

Призначення, можливості:

  • Багатоопераційний.
  • Моно операційний.
  • Мультизадачний.

Процесори на зеленому, коричневому текстоліті з міддю, як і будь-яке обладнання застаріває, причому дуже швидко, повторно використовувати їх не раціонально, але це не означає, що подібне обладнання не принесе ще небагато користі — ми купимо процесори з міддю за прийнятною для продавця ціною.

Скупка радиодеталей и РЭК