Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Не посеребренные только новые (олово-висмут) минус 50 % от цены.

Купуємо нові посріблені резистори за оптимальними цінами

Резистори МЛТ, ОМЛТ і С2-23 довгий час представляли собою практично оптимальний варіант для роботи змінного і постійного струму. Часто зустрічалися і зустрічаються до сих пір у вимірювальній та високоточній техніці.

Використання і зберігання

На зміну вже фактично застарілих резисторів сьогодні прийшли вже більш сучасні серії з більш високими технічними і експлуатаційними характеристиками. Вищевказаний тип резисторів відноситься до неізольованих навісними елементами електроланок.
 В силу того, що цей тип резисторів вже вважається фактично морально застарілим, навісні елементи накопичуються, або вже накопичилися на промислових підприємствах і ремонтних майстернях. Незважаючи на невеликі габарити, великий арсенал цих елементів займає місце і припадає пилом, що називається, без діла. Щоб перетворити резистори в грошові кошти – зверніться до наших послуг.

Пропозиції ПП «Неліквід»

Наша фірма, що знаходиться у Львові, пропонує свої послуги з викупу та утилізації серій МЛТ, ОМЛТ і С2-23 з посрібленням і без нього. Умови покупки цих типів резисторів уточнюйте в нашому прайс-листі, або в телефонному режимі у наших фахівців-консультантів.
 Ми готові до консультування та узгодження всіх питань викупу електронного та комп’ютерного брухту в будні дні з 9 до 18 годин.

Переваги співпраці з нами:

  • гарантії чесності і порядності, що підтверджується відгуками наших клієнтів і чудовою репутацією компанії,
  • висока швидкість оформлення договорів і повного розрахунку за поставлений нам товар,
  • робота з клієнтами будь-якої форми власності і віддаленості від нашого головного офісу,
  • зручність доставки і способів оплати,
  • максимально вигідні умови,
  • високі ціни,
  • сприятливе спілкування та кваліфіковане консультування,
  • можливість доставки товару післяплатою і багато іншого.

Компанія ПП «Неліквід» – це оптимальне рішення для того щоб розвантажити складське приміщення від непотрібного брухту з максимальною вигодою. Здайте на утилізацію резистори ОМЛТ, МЛТ, С2-23 нашої компанії, і ви позбавите себе від цілого ряду проблем зі зберіганням непотрібного брухту і спроб позбутися від нього собі в збиток.
 Звертайтеся за вказаними на нашому сайті контактам, ми завжди готові до діалогу, який дозволить узгодити взаємовигідні умови співпраці.

Скупка радиодеталей и РЭК