Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Удалить элементы охлаждения и металлические крепления.

Купуємо відеокарти. З чого складається відеокарта

Відеокарти це пристрій, який перетворює графічну картинку, що міститься в комп’ютерній пам’яті, у форму, яка вже придатна для того, щоб вивести її на екран. Відеокарта являє собою друковану плату (плату розширення).

Цей пристрій має важливе значення для стабільної роботи будь-якого комп’ютера, ноутбука, тому, що без неї монітор не здатен правильно працювати. Якщо відеокарти, вийшли з ладу, то і ваш улюбленець — комп’ютер, швидше за все, працювати не буде. Розрізняють програмну й апаратну несправність цієї плати. При проблемі програмного характеру можливе елементарне перевстановлення системи, за апаратної несправності вихід один — покупка нової плати. Як можна зрозуміти, що карта вийшла з ладу? Це нескладно — монітор при включенні комп’ютера залишається чорним або ж екран показує, але зображення «тремтить», спотворюється.

Часом, люди змінюють відеоплати б/в і слабші на потужні сучасні. Особливо, сучасні та потужні відеокарти необхідні геймерам, програмістам, любителям дивитися фільми у високій якості.

Чи потрібні застарілі відеокарти?

Якщо ви вирішили поміняти відеокарту на нову, не варто стару поламану або вживану плату просто відносити на сміття. Адже, швидше за все, ви чули про компанії, що займаються купівлею подібних компонентів. Так ось, ми пропонуємо вам продати непотрібні відеоплати нам, отримавши за них пристойні гроші. Оцінка компонентів проводиться візуально, гроші виплачуються відразу ж після укладення договору. При необхідності, ми видамо вам всі необхідні документи, що підтверджують угоду.

Як ми працюємо з клієнтами

Ми приймаємо плати у фізичних і юридичних осіб. Ви можете надіслати поштою нам одну або кілька карт, або ж самостійно привезти їх за вказаною адресою. При великих оптових партіях можемо запропонувати нашим клієнтам послугу «самовивезення». Крім того, якщо відеоплати знаходяться в апаратурі або пристроях, і ви не можете самі елемент вилучити з пристроїв, наші професіонали можуть провести розбирання безкоштовно (послуга дійсна при великих партіях).

Зверніть увагу, що ми приймаємо відеокарту без металевих, пластикових кріплень, радіаторів. Наша фірма працює чесно і прозоро, без посередників, а значить, що і ціни на відеокарту, і умови співпраці найбільш привабливі саме у нас.

Відеокарти, мережеві плати

Скупка радиодеталей и РЭК