Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Не посеребренные только новые (олово-висмут) минус 50 % от цены.

Купуємо нові посріблені резистори ОМЛТ, МЛТ

Резистори ОМЛТ, МЛТ і С2-23 довгий час були практично оптимальним варіантом для роботи змінного і постійного струму. Часто зустрічалися і зустрічаються до сих пір у вимірювальній та високоточній техніці.

Використання і зберігання

На зміну вже фактично застарілих резисторів сьогодні прийшли вже більш сучасні серії з найвищими технічними й експлуатаційними характеристиками. Вищевказаний тип резисторів відноситься до неізольованих навісними елементами електро ланок.
 Через те, що цей тип резисторів вже вважається фактично морально застарілим, навісні елементи накопичуються, або вже накопичилися на промислових підприємствах і ремонтних майстернях. Попри невеликі габарити, великий арсенал цих елементів займає місце і припадає пилом, що називається, без діла. Щоб перетворити резистори в грошові кошти — зверніться до наших послуг.

Пропозиції ПП «Неліквід»

Наша компанія, що знаходиться у Львові, пропонує свої послуги з викупу та утилізації серій МЛТ, ОМЛТ і С2-23 з посрібленням і без нього. Умови покупки цих типів резисторів уточнюйте в нашому прайс-листі, або в телефонному режимі у наших фахівців-консультантів.
 Ми готові до консультування та узгодження всіх питань викупу електронного та комп’ютерного брухту в будні дні з 9 до 18 годин.

Переваги співпраці з нами:

  • гарантії чесності й порядності, що підтверджується відгуками наших клієнтів і чудовою репутацією компанії,
  • висока швидкість оформлення договорів і повного розрахунку за поставлений нам товар,
  • робота з клієнтами будь-якої форми власності й віддаленості від нашого головного офісу,
  • зручність доставки та способів оплати,
  • максимально вигідні умови,
  • високі ціни,
  • сприятливе спілкування та кваліфіковане консультування,
  • можливість доставки товару післяплатою і багато іншого.

Компанія ПП «Неліквід» – це оптимальне рішення для того щоб розвантажити складське приміщення від непотрібного брухту з максимальною вигодою. Здайте на утилізацію резистори ОМЛТ, МЛТ, С2-23 нашої компанії, і ви позбавите себе від цілого ряду проблем зі зберіганням непотрібного брухту і спроб позбутися від нього собі в збиток.
 Звертайтеся за вказаними на нашому сайті контактам, ми завжди готові до діалогу, який дозволить узгодити взаємовигідні умови співпраці.

Скупка радиодеталей и РЭК