Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Мы предлагаем новую услугу – покупку плат мобильных телефонов, смартфонов по самым лучшим ценам в Украине. Скупаем платы к любым телефонам в любом состоянии, любого года производства, разных марок.

Кому віддати запчастини від мобілок?

У вас є сервісний центр з ремонту мобільних, радіотелефонів, смартфонів або ж ви надаєте самостійно ремонтні послуги цих гаджетів? Швидше за все, у вас накопичилась достатня кількість, що називається запчастин, різних плати мобільних телефонів, які вже нікуди дівати. Часом буває, що дешевше купити новий телефон, ніж лагодити старий. І ось, лежать ці плати, пил збирають, а ви й не здогадуєтеся, що цей «мертвий вантаж» теж можна перетворити в гроші. А у багатьох з вас зберігаються мобілки, радіотелефони цілі. Вони не працюють, вийшли з ладу, або ж просто морально застаріли. Їх ніхто вже не купить для прямого призначення. Навіщо вони вам?

Ми пропонуємо нову послугу — купівлю плат мобільних телефонів, смартфонів за найкращими цінами в Україні. Скупаємо плати до будь-яких телефонів в будь-якому стані, будь-якого року виробництва, різних марок.

Одна умова — ми НЕ купуємо плати гаджетів китайського виробництва!

Удосконалення мобільних телефонів

Наше життя настільки динамічне, що часом необхідно бути відразу в декількох місцях, хоча б віртуально, а значить, що нам просто необхідні високотехнологічні смартфони, мобільні телефони — тільки так можна бути завжди на зв’язку і в курсі подій. Сучасні гаджети — це вже не звичайне переговорний пристрій, вони дозволяють не просто поговорити, відправити СМС, пограти в просту іграшку, не тільки попрацюють будильником і калькулятором, але також допоможуть зв’язатися з потрібною людиною по відео чату, зробити фото і відео фільмування. Загалом, річ не просто потрібна, а необхідна, не розкіш, а засіб комунікації.

Функціональні можливості сучасних мобільних телефонів, смартфонів постійно вдосконалюються, оновлення виходять практично кожні 2-3 місяці, а значить, змінюється і «начинка» гаджетів — плати, акумуляторні пристрої. Зрозуміло, що для хорошого смартфона зарядка повинна мати значну місткість, щоб він міг безперебійно працювати якомога довше. Та й відомі виробники намагаються радувати своїх покупців новими моделями якомога частіше, намагаючись випускати новинки хоча б раз на рік.

Чому ми змінюємо телефони?

Всі ці розумні гаджети не вічні, деякі з них можуть втратити свою актуальність морально вже через два-три роки після покупки, бо в них не були включені ті функції, які нам необхідні сьогодні, а може ваш розумний телефон просто «не тягне», наприклад, той же скайп. Різні ламання, подряпини, відколи не роблять гаджет привабливішим, і ми прагнемо позбутися його. Найчастіше ж мобілки фізично просто зношуються — ремонтувати часто, нерентабельно. Є серед нас і настільки прихильні до технічних новинок люди, які просто не можуть не придбати найновішу «останню» модель. Причини змінити старий телефон на новий різні, і пощастить тому, хто свій застарілий гаджет зможе продати, як «хороший». Але що робити, якщо апарат неможливо продати/обміняти, і він не підлягає ремонту? Багато просто залишають їх в сервісних центрах, вважаючи, що вони підійдуть на запчастини, інші просто викидають, ну а деякі складають їх в якій-небудь довгу шухляду. Для чого? Та вони й самі не знають, ось така ось наша людська натура.

Але ми вам підкажемо ідеальний вихід — продайте ваші застарілі, непотрібні гаджети нашої компанії.

Мобільний телефон, смартфон, радіотелефон — це високотехнологічний апарат, який містить різні плати, в яких присутня певна кількість дорогоцінних металів. Акумуляторна ж батарея складається з хрому і літію, в тому числі.

З ким ми співпрацюємо

Компанія працює з різними суб’єктами, будь-якої форми власності — сервісні центри, ремонтні майстерні, приватники. За умови значної кількості цікавлять нас гаджетів, ми можемо самі приїхати й вивезти апарати у вас. При необхідності видається повний пакет документів.

Чому вигідно реалізувати їх саме нам?

Ми надійні та чесні партнери з бездоганною репутацією. Ми маємо значні обороти, а значить, тільки ми можемо запропонувати найвищу ціну за пропоновані вами телефони, працюємо без посередників, укладаємо договори та відразу ж виплачуємо належну вам грошову компенсацію за куплений у вас товар.

За всіх питаннях, що стосуються співпраці — зв’яжіться з нашими менеджерами.

Скупка радиодеталей и РЭК