Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Резисторы млт

Резистори ОМЛТ, МЛТ, С2-23

Поняття резистор походить від латинського слова «resisto», яке дослівно можна перевести на «пручаюся». Є пасивним елементом будь-якого електричного ланцюга, має певне або ж змінне значення в електричному опорі. Призначається, щоб лінійно перетворювати силу струму в напругу, і навпаки — напруга в силу електроструму, обмежує струм, поглинає електроенергію.

Резистори ОМЛТ, МЛТ, С2-23 застосовується майже у всіх пристроях — електронних, електричних. Даний радіоелектронний компонент різниться значенням протидією електрики та потужністю розсіювання. Розрізняються призначенням, можуть бути загальними й спеціалізованими.

Матеріал виробництва

  • Шнурові
  • Плівкові
  • Зроблені з металу
  • Вугільні
  • Напівпровідникові
  • Метало фольговані.

Шнурові резистори виготовляють на підкладці з ізоляцією (заізольовані). Провід покриті сумішшю з силікату та емалі. Провід виробляють з манганіну, ніхрому, константа.

Резистори метало плівкові вважаються найбільш надійними. В цьому випадку резистивним елементом є тонка плівка, яку виготовляють із металевих сплавів або ж з композитних матеріалів, що мають високий питомий опір, низький коефіцієнт опору високих температур. Резистивний елемент зазвичай наноситься на циліндричний сердечник з кераміки. Щоб підвищити опір, часом на плівку наноситься канавка гвинтова, щоб сформувати спіральну конфігурацію провідних шарів. На сьогодні цей тип є найбільш поширеним при монтажі в отворах друкованої плати.

Резистори вугільні — резистивний елемент являє собою вугільну плівку, яка наноситься на керамічний шар.

Композиційні резистори — як резистивного елемента тут застосовується або срібло у вигляді порошку, або ж паладій.

Які бувають резистори

Резистор — найпоширеніший елемент будь-якого електронного вимірювального перетворювача. Залежно від того, для чого призначений елемент, він підрозділяється на резистор звичайний (загального призначення) і резистор спеціальний (прецизійний, інакше — високоточний). Виробляються резистори, що мають діапазон номінального опору 1 – 10х10 в шостого ступеня Ом. Номінальна потужність 0,062 – 100 ват. Прецизійний резистор відрізняє від інших висока стабільність в період експлуатації, велика точність в номінальному значенні опору.

До середини минулого століття найбільш поширеними були такі види резисторів, як:
 OMЛТ – резистор металодіелектричних для монтажу навісного. Його допустимі потужності були 0.125, 0.25, 0.5, 1, 2 вати. Номінальне значення точності опору плюс/мінус 1, 2, 5, 10 відсотків.

MЛT – резистор металодіелектричних, з тими ж показниками, що й ОМЛТ.

Потім, починаючи десь з 1960 року, на додаток до резисторів ОМЛТ і МЛТ почалося широке використання таких типів резисторів не дротяних, як C2 – 23.

C2 – 23 є металодіелектричним резистором загального застосування. Його допустимі потужності також відповідали значенням 0.125, 0.25, 0.5, 1, 2 вати. Номінальне значення точності опору плюс/ мінус 1, 2, 5, 10 відсотків.

Конструктивні особливості резисторів металодіелектричних

Дані види радіоелектронних компонентів виглядають, як керамічна трубка, яка покрита шаром особливої ​​речовини, що має малу електропровідність. Щоб отримати більше значення опору, даного шару надають спіральну форму. Чим більше спіральних витків, тим більше опір. Висновки контактів даних видів резисторів виробляють з лудженої мідного дроту.

Скупка радиодеталей и РЭК