Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Платы дисководов

Скупка плат по Україні

Скупка плат по Україні: материнських, плат мобільних телефонів, плат зв’язку GSM, плат ноутбуків та інші. Ми можемо запропонувати найбільш вигідне для обох сторін співпрацю не тільки приватним особам, але також і юридичним особам, у яких накопичилося на складах значна кількість різноманітного обладнання, що містить плати. Якщо ви представник підприємства, сервісного центру, у вас є, що нам запропонувати. Зв’яжіться з нашим офісом для консультації, ми також можемо вам допомогти з правильним демонтажем обладнання, щоб плати були максимально правильно вилучені з нього — адже у нас працюють тільки професійні майстри, які виїжджають в будь-яке місто країни при значних обсягах товару. Всі угоди оформляються документально.

Розвиток промисловості, особливо радіоелектронної змінило наше життя на краще, нам просто стало простіше жити у світі сучасних технологій. Різноманітні прилади, обладнання, комп’ютерні системи, гаджети (смартфони, планшети) – все це зробило наше існування зручним. Але з часом наші «помічники» виходять з ладу або застарівають морально, просто набридають, а значить, ми купуємо нові, намагаючись позбутися від застарілих. Найчастіше така доля визначена саме комп’ютерів, ноутбуків, мобільниках. Звичайно, те, що не потрібно нам, можна продати іншим, якщо річ ще працює, а якщо ні? Викинути? Нераціональне рішення — адже в кожному такому пристрої є плати, а плата = гроші.

Якщо ж у вас є непотрібні плати, але не в промислових обсягах — ми також зацікавлені в роботі з вами: пропонуємо дуже зручну послугу «скупка плат за допомогою поштових відправлень». У цьому випадку існує один суттєвий нюанс — ми приймаємо плати вже демонтовані, НЕ в обладнанні, при цьому деталь не повинна мати елементів живлення, будь-яких кріпильних складових, радіаторів.

Відправлення плат посилкою з будь-якого міста України

У вас є якийсь (будь-яке) кількість плат, присутнє бажання продати їх нам, але ви проживаєте не в нашому місті? Не проблема, просто зберіть правильно посилку і відправте її на нашу адресу. Наша компанія співпрацює з поштовим сервісом «Нова Пошта» – це надзвичайно зручно для тих наших клієнтів, які проживають в інших населених пунктах України. Ви можете відправити на нашу адресу будь плати, які нас цікавлять. Попередньо, все-таки, варто зв’язатися з нашими фахівцями для уточнення актуальності тієї чи іншої плати. Взагалі, в ідеалі, варто відправити нам на електронну пошту лист з фотографіями плат, які ви маєте намір продати, таким чином, ми з вами збережемо час один одного.

  • Перед відправленням посилки краще кожен вид плати скласти в окремий пакет, підписавши його, вказавши які плати в ньому, рік виробництва, а також кількість. Чи не перемішуйте різні типи та види радіоелектронного компонента між собою.
  • У відділенні «Нової пошти» упакуйте вашу посилку в фірмовий пакет (коробку) від «НП». Не забудьте вкласти в поштове відправлення супровідну записку, в якій має бути вказано, скільки, яких плат ви нам надсилаєте, а також платіжні реквізити для розрахунку з вами.
  • При відправленні посилки, на пошті вам видадуть квитанцію з номером для відстеження статусу бандеролі.
  • Після отримання вашого відправлення, ми виробляємо оцінювання товару, за умови, що у вкладенні знаходиться що-небудь, невідповідний нам, ми повернемо деталі на вашу адресу. За інші плати ми розрахуємося з клієнтом способом, який ви вказали раніше. Не хвилюйтеся, що час затягнеться, абсолютно немає — ми переведемо вам гроші протягом доби після отримання поштової бандеролі.

Ми приймаємо посилки й бандеролі з усіх міст України:
 Дніпро, Кривий Ріг, Краматорськ, Маріуполь, Запоріжжя, Харків, Слов’янськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Суми, Чернігів, Вінниця, Житомир, Київ, Біла Церква, Кропивницький, Полтава, Кременчук, Черкаси, Миколаїв, Одеса, Херсон.
 Адреси поштових відділень в вашому місті ви можете уточнити на сайті компанії Нова пошта. Для уточнення інформації зв’яжіться з нами за телефонами в контактах.

Чекаємо ваших посилок з упевненістю, що наша співпраця буде плідною!

Скупка радиодеталей и РЭК