Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Платы приборов

Гнучкі технології на основі плат

Сучасні технології пристроїв, що містять різні плати, все більше орієнтуються на можливості гнучкості й згортання в рулон. Провідні світові бренди в цілях розширення зручності та зносостійкості гаджетів розробляють та подають світу все нові пристрої, які можна переносити в згорнутому вигляді, і це стосується не тільки мобільних пристроїв.

Новинки на ринку електроніки

Гнучкою клавіатурою вже нікого не здивуєш, але вимоги сучасного світу змушують розробників рухатися в напрямку створення пластичних і еластичних тачпадів, матриць і екранів смартфонів і планшетів і т.ін. Серед новинок компаній:

  • смартфон-браслет, а так же планшет, здатний складатися від компанії Леново,
  • смартфони з гнучким екраном від компанії Самсунг,
  • в проекті згортається в рулон OLED-екран так само від компанії Самсунг і багато інших.

Технології, забезпечені платами, з часом стають все більш еластичними та гнучкими, але розробки поки дозволяють лише частково піддавати весь гаджет згинання та згортання. Для повної еластичності необхідно розв’язання питання про збереження функціональності при згортанні всього гаджета.

Гнучкий акумулятор

Головним «каменем спотикання» на сьогодні для створення еластичного гаджета є розробка блоку живлення, бо цей елемент категорично відмовляється зберігати функціональність і живити електронний пристрій на основі плат за будь-якої фізичної трансформації — будь то згортання, або згинання. Свою місткість всі сучасні батареї живлення втрачають навіть при найменшому згинанні.

Рішучий крок у цьому напрямку зробила компанія Panasonic. У поточному році компанія представила інноваційну розробку у вигляді акумулятора, здатного витримувати при збереженні функціональності згинання до 25 мм і перекручування блоку живлення до 25 градусів в радіусі. Варто відзначити, що новий акумулятор втрачає всього 1% місткості навіть пості тисячі згинань, сто подає колосальні надії у сфері розвитку пластичних технологій.

Такий акумулятор має всього 0,55 міліметра в товщину, має хороші технічні та фізичні характеристики. Однак, купити такий елемент поки досить проблематично, тому, що модель ще не увійшла в серійне виробництво. Прорив компанії Panasonic в області розробки багаторазових джерел живлення, які згинаються дає надію на розробку в найближчому майбутньому багаторазових гаджетів, які згинаються повністю, а не як окремих деталей.

Скупка радиодеталей и РЭК