Купуємо старі плати ПК, ноутбуків, телефонів
Платы

Різновиди плат, де зустрічаються, ТТХ

Коли мова заходить про будь-які плати, кожен з нас згадує про материнську плату, адже про неї найчастіше і говорять, і не тільки ті, хто розбирається в комп’ютерах та інших розумних гаджетах, але і навіть ті, хто мало, що в цьому взагалі розуміє, але знає гучне слово «материнка». І так, це реально основна плата персональних машин, які є зараз практично у кожного вдома, але також вона присутня і в мобільних телефонах, в цифрових фотоапаратах, планшетах, і навіть в сучасних телевізорах і інших пристроях, типу модемів, роутерів.

Але необхідно сказати, що в будь-якій техніці міститься велика кількість і інших подібних радіоелектронних компонентів — мережеві плати, відеокарти, звукові плати, карта оперативної пам’яті і інші. Розповімо лише про найбільш значущі.

Материнська (системна) плата

Материнка, або ж більш правильно, системна плата — найважливіший компонент, що знаходиться в системному блоці комп’ютера, в корпусі будь-якого сучасного цифрового гаджета. Вона призначена для комутації, живлення, управління, координування всіх дій всіх елементів, які знаходяться в будь-якій комп’ютерній техніці. До системної плати приєднуються всі інші пристрої за допомогою портів, виходів, роз’ємів — різні плати, процесори, периферія.

Карта мережева

Якщо ви шанувальник «всесвітньої павутини», то ваш комп’ютер буде швидше мертвий і даремний без мережевої карти. Так, звичайно, він буде працювати, як ігрова приставка, але ось вийти в Інтернет без цього компонента неможливо. Мережева карта забезпечує вільний, безперешкодний, постійний доступ в глобально-необхідну всім мережу. Інакше, де ж ще ви зможете викласти свої файли та помилуватися картинками котиків. Швидкість Інтернету безпосередньо залежить від моделі карти.

Відеокарта

Цей компонент є друкованим, багатошаровим пристроєм, який дозволяє конвертувати кодований сигнал з цифрової форми, в нормальне зображення, ясне людському оку, яке передається на монітор комп’ютерного пристрою. Якщо ви використовуєте ваш гаджет виключно для перегляду сайтів, картинок, мультиків, то потужна карта вам не потрібна. Але, за умови, що ви комп’ютерний «ігроман», або ж ви використовуєте свій ПК для роботи в різних графічних програмах, то, природно, необхідна відеокарта, з високими параметрами потужності.

Карта звукова

Колись були такі комп’ютери, які практично не видавали звуку, сьогодні ж неможливо собі уявити «глухонімий» гаджет, якщо він справний. Ну, а при несправності звукової карти, ви зрозумієте це той час — він буде тихо, а може і голосно, але противно пищати. За високу якість і багатогранність звуку відповідає невелика плата, яка називається звуковою картою. Саме вона дозволяє нам насолоджуватися якісним звучанням музичних композицій, дивитися фільми зі звуковим супроводом, ну, і, звичайно ж, робити звук улюбленої гри таким, щоб сусіди знали, скільки танків ви підбили.

Іноді відеокарта разом зі звуковою інтегровані в материнську плату, але чесно кажучи, це не дуже зручно, адже при необхідності, апгрейд цих елементів доведеться проводити з заміною материнки в цілому.

Оперативна пам’ять

Швидкість будь-якого комп’ютерно-цифрового пристрою, можливість швидкої обробки інформаційних даних залежить від потужних параметрів плати оперативної пам’яті. Але якою б не була оперативна пам’ять вашого гаджета на даний момент, її майже завжди можна «підняти», просто прикупивши ще трішечки тієї самої пам’яті. Але не забувайте, що багато що залежить від можливості системної плати. Якщо неправильно підібрати “оперативку”, то її може не побачити материнська плата.

Багато хто прагне якомога частіше робити поновлення комп’ютерного «заліза», але куди ж дівати те, що вже або застаріло, або вийшло з ладу? Ну, вже точно, не викидати в сміття і, природно, не зберігати барахло в домашніх засіках. Ідеальний варіант — продати плати нашій компанії.

Скупка радиодеталей и РЭК